
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
Small Gray 17-Compartment Insert For Use With 216-95
- Item Code: 229-95-17-IND
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Features
Back To Top- 17 Compartment inserts for Small Boxes (non-removeable)
- 24 lb load capacity
Tech Specs
Back To Top| Brand | Durham |
|---|---|
| Length | 9" |
| Material | Polypropylene |
| No. of Compartments | 17 |
| Type | Compartment Inserts |
| Color | Gray |
| For Use with | 216-95 |
| Height | 2" |
| Width | 13" |
| Size | Small |