
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
36-1/8 in. x 24-1/4 in. x 47-5/16 in. Gray 2-Shelf Stationary Workstation with Risers
- Item Code: 3000RSLF-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Features
Back To Top- 14 gauge steel
- 2 doors
- Gray, textured, powder coat finish
- Feautres leveling feet that can be bolted into the ground
Tech Specs
Back To Top| No. of Doors | 2 |
|---|---|
| Height | 47" |
| Brand | Durham |
| Type | Stationary Work Station |
| Material | Steel |
| Length | 24" |
| Color | Gray |
| No. of Shelves | 2 |
| Width | 36" |