
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
36 in. x 24 in. x 78 in. Gray 3-Shelf Cabinet with 16 Red Hook-On Bins
- Item Code: 3702-16-3S-1795
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Features
Back To Top- 3 adjustable shleves
- 16 red Hook-On-Bins
- 14 Gauge All Welded Steel
Tech Specs
Back To Top| No. of Hook-On-Bins | 16 |
|---|---|
| Material | 14 Gauge Steel |
| Brand | Durham |
| Height | 78" |
| Door Type | Recessed |
| Lock Type | Pad-lockable |
| Type | Cabinets |
| Color | Gray |
| Bin Color | Red |
| Length | 24" |
| No. of Shelves | 3 |
| Width | 36" |