
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24 in. x 39-5/16 in. x 36 in. Gray Adjustable Panel Moving Truck with 2 Removable Dividers
- Item Code: APT2SH24366PU95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Features
Back To Top- Caster Size: 6 x 2
- Overall Capacity: 3600 lbs
- Color: Gray
- Material: Steel
Tech Specs
Back To Top| Includes | 2 Removable Dividers |
|---|---|
| Brand | Durham |
| Caster Material | Polyurethane |
| Caster Size | 6 x 2 |
| Color | Gray |
| Length | 39" |
| Width | 24" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Type | Moving Trucks |
| Height | 36" |