
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
36 in. x 63-5/16 in. x 36 in. Gray Adjustable Panel Moving Truck with 2 Removable Dividers
- Item Code: APT2SH36606PU95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Features
Back To Top- Caster Size: 6 x 2
- Overall Capacity: 3600 lbs
- Color: Gray
- Material: Steel
Tech Specs
Back To Top| Brand | Durham |
|---|---|
| Caster Material | Polyurethane |
| Caster Size | 6 x 2 |
| Type | Moving Trucks |
| Height | 36" |
| Length | 63" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Color | Gray |
| Width | 36" |
| Includes | 2 Removable Dividers |