
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
48 in. x 30 in. x 34-1/4 in. Gray Heavy Duty Workbench
- Item Code: HDWB-3048-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Work Surface | Steel Plate |
|---|---|
| Length | 30" |
| Brand | Durham |
| Width | 48" |
| Type | Heavy Duty Workbench |
| Material | 7 Gauge Steel |
| Color | Gray |
| Legs | Fixed |
| Height | 34" |