
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
36 in. x 30 in. x 43-11/16 in. Gray Mobile Heavy Duty Workbench with Floor Lock
- Item Code: HDWBMFL-3036-8PH-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Caster Material | Phenolic |
|---|---|
| Color | Gray |
| Legs | Fixed |
| Caster Size | 8 x 2 |
| Length | 30" |
| Type | Mobile Heavy Duty Workbench |
| Width | 36" |
| Brand | Durham |
| Work Surface | Steel Plate |
| Material | 7 Gauge Steel |
| Height | 44" |