
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
72 in. x 36 in. x 50-7/8 in. Gray Heavy Duty Workbench with Riser and 6-Drawers
- Item Code: HDWBMT3672RS6DR95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Material | 7 Gauge Steel |
|---|---|
| Type | Heavy Duty Workbench |
| Brand | Durham |
| Color | Gray |
| Length | 36" |
| Width | 72" |
| Work Surface | Maple Block |
| Legs | Fixed |
| No. of Drawers | 6 |
| Height | 50" |