
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24 in. x 42 in. x 39 in. Gray 3-Shelf Heavy Duty Service Truck
- Item Code: HET-2436-3-5K-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Caster Material | Phenolic |
|---|---|
| Type | Heavy Duty Service Truck |
| Length | 42" |
| Brand | Durham |
| Caster Size | 8 x 2 |
| Handle | Standard |
| No. of Shelves | 3 |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| Width | 24" |
| Height | 39" |
| Material | 12 Gauge Steel |