
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24-3/8 in. x 54-3/8 in. x 37-7/16 in. Gray 2-Shelf Heavy Duty Service Truck
- Item Code: HET-2448-2-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Handle | Standard |
|---|---|
| Caster Size | 6 x 2 |
| Height | 37" |
| No. of Shelves | 2 |
| Width | 24" |
| Caster Material | Phenolic |
| Material | 12 Gauge Steel |
| Type | Heavy Duty Service Truck |
| Brand | Durham |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| Length | 54" |