
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
30-3/8 in. x 54-3/8 in. x 39-1/2 in. Gray 2-Shelf Heavy Duty Service Truck
- Item Code: HET-3048-2-5K-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Caster Material | Phenolic |
|---|---|
| Type | Heavy Duty Service Truck |
| Brand | Durham |
| Length | 54" |
| Caster Size | 8 x 2 |
| Handle | Standard |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| No. of Shelves | 2 |
| Width | 30" |
| Height | 39" |
| Material | 12 Gauge Steel |