
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24-1/4 in. x 36-1/4 in. x 30-1/16 in. Gray 2-Shelf High Deck Portable Table
- Item Code: HMT-2436-2-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Work Surface | Steel |
|---|---|
| Material | 14 Gauge Steel |
| No. of Shelves | 2 |
| Width | 24" |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| Brand | Durham |
| Length | 36" |
| Type | High Deck Portable Table |
| Height | 30" |
| Caster Material | Polyurethane |
| Caster Size | 5 x 1-1/4 |