
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
56-7/8 in. x 42-7/16 in. x 40-1/8 in. Gray Removable Handle Hopper Truck
- Item Code: HT-LP-3854-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Type | Hopper Truck |
|---|---|
| Width | 56" |
| Caster Material | Phenolic |
| Color | Gray |
| Height | 40" |
| Caster Size | 6" x 2" |
| Brand | Durham |
| Material | 12 Gauge Steel |
| Length | 42" |