
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
26 in. x 54-1/2 in. x 56-7/16 in. Gray Adjustable 2-Shelf Mesh Truck
- Item Code: HTL-2448-DD-2AS-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Caster Material | Phenolic |
|---|---|
| Type | Mesh Truck |
| Brand | Durham |
| Length | 54" |
| Caster Size | 6 x 2 |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Height | 56" |
| Shelf Type | Adjustable |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| No. of Shelves | 2 |
| Width | 26" |