
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
46 in. x 80-1/2 in. x 56-7/16 in. Gray Low Deck Cage Truck
- Item Code: HTL-4474-DD-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Length | 46" |
|---|---|
| Width | 80" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Brand | Durham |
| Caster Type | 2 Rigid and 2 Swivel |
| Shelf Type | Base |
| No. of Shelves | 1 |
| Caster Material | Phenolic |
| Caster Size | 6" x 2" |
| Color | Gray |
| Type | Security Mesh Truck |
| Height | 56" |