
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
20 Cubic Feet Gray Jobsite Storage Box
- Item Code: JSC-246023-94T-D720
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Storage Capacity | 20 cu. Ft. |
|---|---|
| Door Type | Lid |
| Finish | Powder Coat Textured |
| Depth | 24" |
| Width | 48" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Height | 27-13/16" |
| Type | Jobsite Box |
| Brand | Durham |
| Color | Gray |
| Lock Type | Pad-Lockable |
| Handled Type | Recessed |