
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
5.04 to 6.614 Inch Bore, 1.024 Inch Width, Boring Head Bridge Bar
- Item Code: M0320110
- Brand: Komet
- Unit Size: 1
Description
For Use with Boring Heads
Tech Specs
Back To Top| For Use With | Boring Heads |
|---|---|
| Includes | Clamping Screw; Holding Screw; Pin |
| Maximum Bore Size | 168mm |
| Minimum Bore Size | 128.02mm |
| Part Number Compatibility | M03 20090 |
| System Compatibility | M03Speed |
| Type | Bridge Bar |
| Width | 26.01mm |
| Brand | Komet |