
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
39-1/4 in. x 26-3/4 in. x 30-3/16 in. Gray 3-Shelf Machine Table
- Item Code: MT243630-2K395
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Material | 12 Gauge Steel |
|---|---|
| Legs | Fixed |
| Length | 26" |
| Width | 39" |
| Brand | Durham |
| Color | Gray |
| Height | 30" |
| No. of Shelves | 3 |
| Type | Extra Heavy Duty Machine Table |