
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
50-3/4 in. x 39-1/4 in. x 36-3/16 in. Gray 2-Shelf Machine Table
- Item Code: MT364836-3K295
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Brand | Durham |
|---|---|
| Color | Gray |
| Length | 39" |
| No. of Shelves | 2 |
| Type | Extra Heavy Duty Machine Table |
| Height | 36" |
| Material | 12 Gauge Steel |
| Width | 50" |
| Legs | Fixed |