
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24-1/8 in. x 36-1/8 in. Gray 2-Shelf Adjustable Height Machine Table
- Item Code: MTA182436-1.5K295
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Brand | Durham |
|---|---|
| Height | 4.1875" |
| Length | 18" |
| Type | Adjustble Height Machine Table |
| Color | Gray |
| Legs | Fixed |
| Material | 16 Gauge Steel |
| No. of Shelves | 2 |
| Width | 24" |