
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
36-1/4 in. x 63-5/16 in. x 40-11/16 in. Gray 3-Shelf Order Picking Cart
- Item Code: OPC-3648-3-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Handle Type | Standard |
|---|---|
| Height | 40" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| No. of Shelves | 2 |
| Color | Gray |
| Includes | Slanted Writing Shelf |
| Width | 36" |
| Length | 63" |
| Type | Order Picking Cart |
| Brand | Durham |