
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24-1/4 in. x 52-3/8 in. x 40-1/4 in. Gray 3-Shelf Order Picking Cart
- Item Code: OPCFS-2436-3-BLU-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| No. of Shelves | 3 |
|---|---|
| Color | Gray |
| Height | 40" |
| Width | 24" |
| Length | 52" |
| Type | Order Picking Cart |
| Handle Type | Standard |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Brand | Durham |
| Includes | Writing Shelf |