
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24-1/4 in. x 52-3/8 in. x 65 in. Gray 5-Shelf Order Picking Cart
- Item Code: OPCPFS-243665-5-6PH-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Includes | Writing Shelf with Storage Pocket |
|---|---|
| Type | Order Picking Cart |
| Brand | Durham |
| Length | 52" |
| Color | Gray |
| No. of Shelves | 5 |
| Width | 24" |
| Height | 65" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Handle Type | Standard |