
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
30-1/4 in. x 76-3/8 in. x 48 in. Gray 3-Shelf Order Picking Cart
- Item Code: OPCPFS-306048-3-6PH-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Color | Gray |
|---|---|
| Height | 48" |
| Width | 30" |
| Type | Order Picking Cart |
| Brand | Durham |
| No. of Shelves | 3 |
| Handle Type | Standard |
| Includes | Writing Shelf with Storage Pocket |
| Length | 76" |
| Material | 14 Gauge Steel |