
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
31-1/8 in. x 80-1/8 in. x 57-1/2 in. Gray 4-Shelf Open Portable Truck
- Item Code: OPT-7230-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| No. of Shelves | 4 |
|---|---|
| Height | 57" |
| Caster Size | 6 x 2 |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Caster Material | Phenolic |
| Brand | Durham |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| Shelf Type | Fixed |
| Length | 80" |
| Type | Open Mobile Portable Truck |
| Width | 31" |