
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24 in. x 38-5/8 in. x 45 in. Gray Panel Moving Truck with 4 Fixed Dividers
- Item Code: PM-2436-5PH-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| No. of Dividers | 4 |
|---|---|
| Type | Panel Moving Truck |
| Length | 38" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Caster Size | 5 x 2 |
| Height | 45" |
| Brand | Durham |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| Caster Material | Phenolic |
| Width | 24" |