
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
36-3/8 in. x 75-3/8 in. x 38-7/8 in. Gray Pipe Stake Truck with 4 Removable Pipes
- Item Code: PST6W-3672-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Type | Pipe Stake Truck |
|---|---|
| No. of Removal Pipes | 4 |
| Caster Size | 6 x 2 |
| Height | 38" |
| Side Brake | Yes |
| Brand | Durham |
| Caster Material | Polyurethane |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Width | 36" |
| Length | 75" |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |