
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
36-3/8 in. x 63-5/8 in. x 43-5/16 in. Gray Steel Platform Truck
- Item Code: PT366010/12PN95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Caster Size | (2) 10", (2) 12" x (2) 3 5/16", (2) 3 1/2 |
|---|---|
| Material | 12 Gauge Steel |
| Caster Material | Pneumatic |
| Type | Platform Truck |
| Length | 63" |
| Brand | Durham |
| Caster Type | (2) Rigid and (2) Swivel |
| Color | Gray |
| Height | 43" |
| Shelf Lip Style | Flush |
| Shelf Type | Solid |
| Width | 36" |