
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
30-1/4 in. x 48-1/4 in. x 34 in. Gray 2-Shelf No Handle Mobile Instrument Cart
- Item Code: RIC30482NHNRM4SW8PN95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Caster Material | Pneumatic |
|---|---|
| Caster Type | (4) Swivel |
| Brand | Durham |
| Shelf Lip Style | Flush |
| Type | Rolling Instrument Cart |
| Color | Gray |
| No. of Shelves | 2 |
| Width | 30" |
| Caster Size | 2-3/4 x 8 |
| Height | 34" |
| Length | 48" |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Shelf Surface Material | Steel |