
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
48 in. x 24 in. x 84 in. Gray Customizable Cabinet with Louvered Panel
- Item Code: SJC-BDLP-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Features
Back To Top- Rugged all welded 14 gauge steel construction
- Shelf cabinets have 6 inch
- Ships fully assembled and ready to Use
Tech Specs
Back To Top| Type | Customized Heavy Duty Cabinet |
|---|---|
| Height | 84" |
| Lock Type | Keyed |
| Width | 48" |
| Door Type | Lourved Panel |
| Brand | Durham |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Door Style | 4" Deep Box |
| Length | 24" |
| Color | Gray |