
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
10-13/16 in. x 6-3/4 in. x 1-3/4 in. Clear Adjustable Compartment Box
- Item Code: SPADJ-CLEAR
- Brand: Durham
- Unit Size: 10
Description
Tech Specs
Back To Top| No. of Compartments | 15 |
|---|---|
| Material | Polypropylene |
| Brand | Durham |
| Width | 10" |
| Color | Transparent |
| Size | Small |
| Type | Compartment Box |
| Height | 1.75" |
| Length | 6" |