
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
24 in. x 55-1/4 in. x 38-1/4 in. Gray 1-Shelf Wire Cart
- Item Code: W3SPT-244838-1-8MR95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Caster Material | Mold-On Rubber |
|---|---|
| Caster Size | 8" x 2" |
| Depth | 55-1/4" |
| Height | 38-1/4" |
| Shelf Count | 1 |
| Type | Wire Cart |
| Finish | Powder Coat Textured |
| Width | 24" |
| Color | Gray |
| Caster Type | 2 Rigid and 2 Swivel |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Brand | Durham |
| Shelf Type | Base |