
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
30 in. x 48 in. x 68-9/16 in. Gray Wire Cart
- Item Code: W3ST-304868-1-8MR95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Height | 68-9/16" |
|---|---|
| Caster Type | 2 Rigid and 2 Swivel |
| Caster Size | 8" x 2" |
| Color | Gray |
| Width | 30" |
| Type | Wire Cart |
| Brand | Durham |
| No. of Shelves | 1 |
| Caster Material | Mold-on Rubber |
| Depth | 48" |
| Finish | Powder Coat Textured |
| Material | 14 Gauge Steel |
| Shelf Type | Base |