
- 5318 Victory Drive
Indianapolis, IN 46203 - (800) 622-4824
- www.haggard-stocking.com
120 in. x 36 in. Gray Steel Top Ergo Folding Leg Workbench
- Item Code: WBF-36120-95
- Brand: Durham
- Unit Size: 1
Description
Tech Specs
Back To Top| Color | Gray |
|---|---|
| Height | Adjustable from 28" to 43" |
| Legs | Adjustable |
| Length | 30" |
| Material | 14 Gauge Steel with formed channels |
| Width | 120" |
| Type | Adjustable Height Folding Leg Workbench |
| Brand | Durham |
| Work Surface | Steel Plate |